cyber kids on real

Pol & Polski

Animated series about Pola, Polish Watermelon, Cabular and Paweł

Pol & Polski to serial o rodzinie i grupie znajomych: Polu, Polskim, Cebularze i Pawle. Niektórzy z nich na pewno z kimś Wam się skojarzą. Skojarzenia to przekleństwo na miarę zmian klimatycznych... a jeśli już o klimacie mowa to akcja dzieje się w Polsce gdzie zamiast brzóz i wierzb rosną palmy i kaktusy, a Polski Arbuz jest efektem ubocznym globalbego ocieplenia.

 


Polski Arbuz albo jak kto woli Arbuz Polski to pierwszy soczysty, słodki arbuz z Polski. Jest silny, zdrowy, odważny i zawsze uśmiechnięty. Ma twardą skórę. Niczym się nie przejmuje. Jego nasienie jest płodne i jest go dużo. Kocha kraj swojego pochodzenia i jest kumplem Pola.

 

Paweł jest dzieckiem Pola i Cebulary. Ma śmieszny beret i nosi się na biało. Sprawia problemy wychowawcze. Je tylko słodycze, ogląda pornosy. Rodzice są załamani więc zmuszają go do zostania ministrantem. Myśli o karierze w strukturach kościelnych, ale pociąga go też terroryzm.

Cebulara nie jest rozsądna, gospodarna i oszczędna ale za to solidnie opalona. To prawdziwa dama. Lubi pieniądz. Lubi zakupy. Lubi promo. Dużo odpoczywa i rozmyśla. Często porównuje się do innych i lubi ich "rozgryzać". Jest empatyczna, ma zdolności coachingowe i psychologiczne. Cały czas narzeka, bo jest prawdziwą cebulą z Polski.

Szara eminencja odcinków. Jeśli ktoś stoi za tym wszystkim, jeśli jest jakiś spisek - to tylko ze stony Techno Krasnali. Muzyka repetatywna, czy jak to ją nazywają specjaliści, jest wątkiem przewodnim ich życia. Technokras pojawia się zawsze w nieoczekiwanym momencie. Wykonuje swój szalony gaberowy taniec do hard core techno.

Pol jest rozdarty. Niby jest głównym bohaterem ale nie czuje się z tym dobrze. Pogoda jego ducha jest iście marcowa. A w marcu jak w garncu. Jego osobowość jest jak kwiecień-plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata. Ma nadciśnienie i wiele innych - mniej lub bardziej urojonych - chorób. Na szczęście ma przepisane na to tabletki.

 

  • KLIENT pol & PolskI
  • ROK 2020

Cyber Kids on Real jeszcze pracują nad tą animacją i może w końcu serial ujrzy światło dzienne. Chociaż nigdy nie wiadomo, bo koronawirus zmienia fabułę. Na szczęście temat Polski jest nadal aktualny.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj